Markalar

KATEGORİ

Beyazgo

{{content.short_text}}

Web:  www.beyazgo.com

Beyazgo Dayanıklı Tüketim Malları Toptan ve Perakende Ürün Satışı


Firmamız uzun yıllardır dayanıklı tüketim malları grubunda bir çok köklü markaya ait çeşitli modellerdeki ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Toptan ve perakande olarak beyaz eşya, elektronik ürünler, ısıtma ve soğutma sistemleri ve küçük ev aletleri satışlarında geniş bir ürün gamı ile hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya ürün grupları arasında buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın ve ocaklar, davlumbazlar, derin dondurucularda ihtiyacınıza uygun bir ürünü uygun fiyatlarla mağazamızda bulabilirsiniz.

Firmamız her evin ihtiyacı olan, olmazsa olmaz tüm bu ürünlerde garantili olarak uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleriyle müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Temel Prensibimiz Tüketici Haklarına Saygı ve Müşteri Memnuniyeti

 

Beyazgo tüketici haklarına saygıyı temel prensip edinmiş ve yıllardır sunmakta olduğu ürün ve hizmetlerde güvenilirliği ve tüketici hakkını ön planda tutarak, müşterilerinin memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir. 
Bu sektörde en önemli unsurlardan biri de sunulan ürünler ve hizmetlerle müşterilerin güvenini kazanmak ve bunu uzun süreler devam ettirebilmektir. Tüketici haklarına saygı prensibimiz ile müşterilerimize güvenilir alışverişler sunuyoruz.

 

 

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım