Hakkımızda

AIRFEL KLİMA MARMARA BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ - PANALI A.Ş.

Firmamız 1999 yılında çok sayıda köklü üretici markalara ait beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve elektronik ürünler sunan dayanıklı tüketim malları sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Tüketici haklarına saygıyı ve müşteri memnuniyetini temel prensip edinmiş olan firmamız uzun yıllara dayanan ticari deneyimleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Perakende ve toptan beyaz eşya ürünlerini Beyazgo markası altında sürdürmektedir.

Müşteri tüketim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız ithalatını yaparak toptan ürün tedariği sağladığı ev-bahçe dekorasyon ürünlerine ait Panalı Dekoratif ürünleri satışına başlamıştır. Yeni markası ile yaşam alanlarını güzelleştiren şık ve kullanışlı dekoratif ürünleri sizlerle buluşturmaktadır.

Dayanıklı Tüketim Malları ile sektöründeki tecrübesini Airfel Klima grubu Marmara Bölge Distribütörü olarak devam ettirmektedir.

PANALI DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC. A.Ş

Misyon & Vizyon

Misyon

Kaliteli ürünler ve güvenilir bir hizmet ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek ve hizmet sağlayarak daimi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretebilen bir firma olmaktır.

Vizyon

Kalite ve uygun maliyetler çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak devamlılığını sağlayabileceğimiz bir büyüme yakalamak ve piyasada değer kazanmak.

Değerler

Müşteri odaklı, dürüst, şeffaf ve etik, insana ve doğaya saygılı, yenilikçi, takım çalışmasına önem veren.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Mali Bilgiler

Ticaret Ünvanı

Panalı Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Mersis No 0721065739800001

Ticaret Sicil No

448017-0

Vergi Dairesi

Hocapaşa

Vergi No

7210657398

Adres

Hobyar Mah. Hamidiye Cad. Altın Han Kat: 1 No: 80-81 Sirkeci Fatih / İstanbul
Tel +90 (212) 664 00 50

Kurumsal Döküman

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım